Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

Zestaw do piasku z lodami i foremkami

Zestaw do piasku z lodami i foremkami
Symbol: ZPLF 3688
Producent: Bączek
EAN: 5905914003688
Waga: 0.28 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 20,5 x 32 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 20 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Małe, średnie i duże dzieci uwielbiają zabawy w piasku!

Przygotowując się do wyjazdu z dziećmi nad wodę, nie możemy zapomnieć o spakowaniu dziecięcych zestawów do piasku. Najlepiej takich, które posiadają dużo praktycznych elementów! Piękna pogoda zachęca zarówno dzieci i jak dorosłych do aktywności na świeżym powietrzu. Zestaw do piasku z lodami i foremkami to świetna propozycja zabawy zarówno na plaży jak i w przydomowej piaskownicy.
Zestaw składa się z:
wiaderka
sitka
grabek
łopatki
2 foremek
2 foremek w kształcie lodów

Zestaw zachęca do kreatywnej zabawy w naśladowanie. Pozwala na budowanie babek z piasku, zamków ale również ciasteczek oraz lodów we własnej cukierni. Dziecko uczy się odgrywania ról co korzystnie wpływa na kreatywność i wyobraźnię. Dzięki atrakcyjnym kolorom oraz licznym elementom wyposażenia, każde dziecko z chęcią będzie korzystało z tego zestawu i użyje go podczas niejednej zabawy. Z takim zestawem dziecko chętniej spędza czas na świeżym powietrzu! Produkt zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy!

Zestaw do zabawy w piasku dla dzieci

To co rodzice postrzegają jako zwykłą zabawę w piasku, w oczach dziecka jest atrakcyjną przygodą i świetną zabawą! Zestaw do zabawy w piasku z wiaderkiem, sitkiem, łopatką i grabkami oraz foremkami został stworzony z myślą o dzieciach, które uwielbiają spędzać czas w piaskownicy. Dzięki żywej kolorystyce, zabawka wzbudza zainteresowanie dzieci i gwarantuje mnóstwo frajdy oraz znakomitą zabawę. Zastosowanie wytrzymałych i bezpiecznych tworzyw zapewnia temu produktowi wyjątkową trwałość oraz użyteczność nawet przez wiele lat!

Zestaw do zabawy w piasku z kolorowymi akcesoriami

Kolorowe wiaderko z sitkiem, grabki, łopatką i foremki w różnych kształtach – ten zestaw zawiera wszystko co jest niezbędne, aby zapewnić maluchowi świetną zabawę w piaskownicy! Wszystkie elementy wyróżniają się atrakcyjną, żywą kolorystyką która sprawia, że dziecko z chęcią po nie sięga. Znajdujące się w tym zestawie rozmaite akcesoria pozwalają maluchowi uruchomić wyobraźnię i tworzyć fantazyjne piaskowe formy. W ten sposób wspierają jego rozwój manualny oraz kreatywność.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 1 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy