Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

Zestaw duży do piasku D New z foremkami

Zestaw duży do piasku D New z foremkami
Symbol: ZDN 3725
Producent: Bączek
EAN: 5905914003725
Waga: 0.30 KG
Kategoria wiekowa: 1+
Wymiary produktu: 22 x 34 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw do piasku D w nowych kolorach

Kolorowe wiaderko z sitkiem, grabki, łopatka i foremki – ten zestaw zawiera wszystko co jest niezbędne, aby zapewnić maluchowi świetną zabawę w piaskownicy! Znajdujące się w tym zestawie rozmaite akcesoria pozwalają maluchowi uruchomić wyobraźnię i tworzyć fantazyjne piaskowe formy. W ten sposób wspierają jego rozwój manualny oraz kreatywność. To co rodzice postrzegają jako zwykłą zabawę w piasku, w oczach dziecka jest atrakcyjną przygodą i świetną zabawą! Dużu zestaw do zabawy w piasku z wiaderkiem, sitkiem, łopatką, grabkami i foremkami został stworzony z myślą o dzieciach, które uwielbiają spędzać czas w piaskownicy. Dzięki niepowtarzalnej kolorystyce, zabawka wzbudza zainteresowanie dzieci i gwarantuje mnóstwo frajdy oraz znakomitą zabawę.

Kolorowy zestaw do piasku z dużą ilością elementów

Dzięki atrakcyjnym kolorom oraz licznym elementom wyposażenia, każde dziecko z chęcią będzie korzystało z tego zestawu i użyje go podczas niejednej zabawy. Zestaw wyróżnia się trwałością, jest odporny na warunki atmosferyczne i takie czynniki jak deszcz, słońce lub wysokie temperatury, dzięki czemu znakomicie nadaje się do zabawy w ogrodzie. Zabawka może służyć dzieciom powyżej pierwszego roku życia.
Zestaw zawiera:
wiaderko
sitko
łopatkę
grabki
foremki - żółtw, konik morski, delfin
 

Niepowtarzalna kolorystyka

Wszystkie elementy wyróżniają się atrakcyjną, niepowtarzalną kolorystyką która sprawia, że dziecko z chęcią po nie sięga.
Perłowe, mieniące się w słońcu zestawy z pewnością zachęca dzeci do zabawy. 
Przeźrczyste zestawy pobudzą wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 1 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy