Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Traktory

1123 Traktor żółty Adriatic z przyczepą w pudełku

1123 Traktor żółty Adriatic z przyczepą w pudełku
Symbol: TZAPP 2309
Producent: Adriatic
EAN: 8002936112309
Waga: 1.58 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 62,5 x 18,2 x 20,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Żółty traktor z przyczepą do zabawy dla dzieci

Żółty traktor, który zachwyci każdego chłopca! Traktor został wyposażony w aktywne przednie zawieszenie. Ponadto posiada z tyłu kierownicę, która umożliwia sterowanie przednią skrętną osią. Zabawę również uatrakcyjni podnoszona do góry maska. Traktor posiada szerokie koła z bieżnikiem wykonane z prawdziwej gumy, zatem poradzą sobie w każdym terenie. Dodatkowo w zestawie jest pojemna przyczepa, którą bez trudu można przewieźć wszystko co potrzeba. Zarówno traktor jak i przyczepa zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, dlatego też zabawka posłuży na długi czas. Zabawka została zapakowana w pudełko.

Wielofunkcyjny traktor – świetna zabawka dla każdego chłopca

Żółty traktor z przyczepą do zabawy dla dzieci zwraca na siebie uwagę starannym, drobiazgowym wykonaniem. Pięknie odwzorowane detale czynią zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną i ciekawą! Dołączona do zabawki przyczepa może służyć do przewożenia wielu drobnych elementów. Każdy chłopiec znajdzie całe mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę! Żółty traktor z przyczepą jest przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

Traktory, samochody, pociągi i inne pojazdy do zabawy w sklepie Tupiko

Masz w domu kilkulatka, który wprost emanuje energią i wciąż poszukuje nowych rozrywek? Żółty traktor z przyczepą przypadnie mu do gustu i dostarczy mnóstwo radości. Zabawka jest solidnie i starannie wykonana, posłuży dziecku nawet przez wiele lat. W internetowych sklepie Tupiko zapewniamy bogatą ofertę zabawkowych pojazdów, jak również wielu innych zabawek dla chłopców. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowym asortymentem naszego sklepu!

Żółty traktor do zabawy Adriatic dla chłopców i dziewczynek

Traktory fascynują małe dzieci niezależnie od ich płci. Dzieci mieszkające na wsi jak i w mieście chętnie przyglądają się pracom na polu oraz pracy maszyn do nich używanym. Podczas kiedy samochodziki do zabawy stanowią banalną rutynę, to traktor w kolorze żółtym może okazać się ciekawym urozmaiceniem zabaw. Domowe zbiory kasztanów lub fasolek, albo zbiory żołędzi podczas spaceru mogą okazać się dzięki niemu wyjątkowo udane.

Traktor to zabawka na każdą pogodę

Do zabawy na podwórku albo pod dachem. Żółty traktor z przyczepą dla dzieci jest zabawką bardzo uniwersalną. Każdego dnia można odkrywać jego nowe zastosowanie. Można też dokupić przykład popularne plastikowe zwierzątka w zagrodzie i w rogu pokoju budować stopniowo własną małą farmę. Wiele dzieci zachwyci taki pomysł. A plony z orzechów i innych smakołyków zbierać można na przyczepę od tego traktora nawet podczas żniw na dywanie. Wszystko to zależy od kreatywnej wyobraźni małych farmerów.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy