Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1176 Traktor żółty Adriatic

1176 Traktor żółty Adriatic
Symbol: TZA 7601
Producent: Adriatic
EAN: 8002936117601
Waga: 0.69 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 18,5 x 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Świetna propozycja dla każdego małego miłośnika traktorów!

Żółty traktor z aktywnym przednim zawieszeniem oraz skrętną osią zadowoli nawet najbardziej wymagającego farmera! Sterowanie przednią osią jest możliwe dzięki, zamontowanej z tyłu w dostępnym miejscu, kierownicy. Dodatkowo traktor posiada podnoszą maskę do góry oraz otwierane drzwi. Dzięki zaczepowi można również wyposażyć traktor w przyczepę. Gumowe szerokie koła z bieżnikiem doskonale poradzą sobie z każdą, nawet najtrudniejsza nawierzchnią. Zabawka doskonale sprawdzi się w w domu jak i w ogrodzie, gdyż został wykonany z najwyższej jakości tworzyw sztucznych z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Traktor, dzięki swojej funkcjonalności z pewnością będzie długo będzie wywoływał uśmiech na twarzy Twojej pociechy, ale pomogą również rozwinąć orientacje przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Żółty traktorek firmy Adriatic do zabawy dla dzieci na wsi i w mieście

Dzieci na wsi częściej oglądają traktory oraz prace rolne na żywo. Jednak miejskie dzieci widząc je podczas wakacji albo w telewizji także często deklarują, że w przyszłości chciałyby prowadzić taki traktor. Nawet, jeżeli z wiekiem zapał do rolnictwa nieco słabnie plastikowe traktorki to bardzo atrakcyjne zabawki dla najmłodszych. Małe dzieci bardzo lubią przy pomocy różnych rekwizytów budować małe zagrody i własne „minifarmy”. Naprzeciw tym upodobaniom wychodzi firma Adriatic oferując ten oto pięknie wykonany żółty traktorek do zabawy. Żółty traktorek firmy Adriatic do zabawy dla dzieci ucieszy każdego brzdąca, który z klocków tworzy także małe rolne gospodarstwa na dywanie.

Traktorek z dbałością o detale

W kabinie widać wyraźnie każdy element jaki mieści się zwykle wewnątrz traktora. Jest wygodne siedzenie dla małego traktorzysty oraz kierownica. Do tego drobne schodki prowadzące do kabiny traktora a nawet bieżniki na oponach są bardzo wyraźne.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy