Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1305 Traktor zielony Adriatic z łyżką i wywrotką w pudełku

1305 Traktor zielony Adriatic z łyżką i wywrotką w pudełku
Symbol: TAZŁWP 0501
Producent: Adriatic
EAN: 8002936130501
Waga: 1.68 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 70 x 18,5 x 22 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Ten traktorek dla dzieci wyróżnia się spośród licznych modeli traktorków do zabawy dostępnych na rynku.

Jest nie tylko solidnie wykonany z bezpiecznych materiałów pochodzących z recyklingu, ale także nieco inaczej skonstruowany. Zazwyczaj przeciętny traktorek dla maluchów posiada klasyczną, zabudowaną przyczepę. Ten konkretny, zielony od firmy Adriatic wyposażony jest w przyczepę charakterystyczną dla wywrotki. Kiedy dziecko bawi się w małego farmera możliwość zrzucania swoich plonów bezpośrednio do prowizorycznego spichlerza jest bardzo atrakcyjna. Wywrotka do traktorka posiada jednak zamykaną tylną burtę, dzięki czemu po drodze dziecięce zbiory nie wydostaną się zbyt łatwo na zewnątrz. Traktor wyposażony jest także w ruchomą łyżkę, która ułatwia pracę.

Recykling - razem dbamy o środowisko!

Zabawki z recyklingu to świetna alternatywa, pomagająca nauczyć dziecko szacunku dla środowiska. Zabawki z recyklingu dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości przetworzonych tworzyw sztucznych pozbawionych szkodliwych chemikaliów. Wdzisiejszych czasach rodzice wybierając zabawki dla dzieci uważnie dobierają produkty tak, by nie zaszkodziły ich zdrowiu. Duża część coraz więcej zwraca uwagę również na to, czy są one dość ekologiczne. Obecnie duże grono rodziców posiada coraz większą wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska, a wszystko co robią ma na celu stworzenie bezpiecznego miejsca do zabawy dla swoich dzieci. Dlatego też zabawki, które otrzymały drugie życie są chętniej wybierane przez rodziców, stanowiące jednocześnie modny trend wśród artykułów dziecięcych.

Traktor to zabawka na każdą pogodę

Do zabawy na podwórku albo pod dachem. Traktor z wywrotką i łyżką dla dzieci jest zabawką bardzo uniwersalną. Każdego dnia można odkrywać jego nowe zastosowanie. Można też dokupić na przykład popularne plastikowe zwierzątka w zagrodzie i w rogu pokoju budować stopniowo własną małą farmę. Wiele dzieci zachwyci taki pomysł. A plony z orzechów i innych smakołyków zbierać można na wywrotkę od tego traktora nawet podczas żniw na dywanie. Wszystko to zależy od kreatywnej wyobraźni małych farmerów.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy