Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1306 Traktor zielony Adriatic z łyżką i przyczepą

1306 Traktor zielony Adriatic z łyżką i przyczepą
Symbol: TAZŁPP 0600
Producent: Adriatic
EAN: 8002936130600
Waga: 1.72 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 70 x 18,5 x 22 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zielony traktor wykonany z tworzyw sztucznych z recyklingu, który zachwyci każdego chłopca!

Traktor został wyposażony w aktywne przednie zawieszenie. Zabawę uatrakcyjni podnoszona do góry maska a także ruchoma łyżka. Traktor posiada szerokie koła z bieżnikiem wykonane z prawdziwej gumy, zatem poradzą sobie w każdym terenie. Dodatkowo w zestawie jest pojemna przyczepa, którą bez trudu można przewieźć wszystko co potrzeba. Zarówno traktor jak i przyczepa zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych z recyklingu, dlatego też zabawka posłuży na długi czas. Zabawka została zapakowana w pudełko, które również pochodzi z recyklingu.

Recykling - razem dbamy o środowisko!

Zabawki z recyklingu to świetna alternatywa, pomagająca nauczyć dziecko szacunku dla środowiska. Zabawki z recyklingu dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości przetworzonych tworzyw sztucznych pozbawionych szkodliwych chemikaliów. Wdzisiejszych czasach rodzice wybierając zabawki dla dzieci uważnie dobierają produkty tak, by nie zaszkodziły ich zdrowiu. Duża część coraz więcej zwraca uwagę również na to, czy są one dość ekologiczne. Obecnie duże grono rodziców posiada coraz większą wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska, a wszystko co robią ma na celu stworzenie bezpiecznego miejsca do zabawy dla swoich dzieci. Dlatego też zabawki, które otrzymały drugie życie są chętniej wybierane przez rodziców, stanowiące jednocześnie modny trend wśród artykułów dziecięcych.

Zielony traktor do zabawy Adriatic dla chłopców i dziewczynek

Traktory fascynują małe dzieci niezależnie od ich płci. Dzieci mieszkające na wsi jak i w mieście chętnie przyglądają się pracom na polu oraz pracy maszyn do nich używanym. Podczas kiedy samochodziki do zabawy stanowią banalną rutynę, to traktor w kolorze zielonym może okazać się ciekawym urozmaiceniem zabaw. Domowe zbiory kasztanów lub fasolek, albo zbiory żołędzi podczas spaceru mogą okazać się dzięki niemu wyjątkowo udane.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy