Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Kosiarki i taczki

163 Taczka kwiatek Adriatic

163 Taczka kwiatek Adriatic
Symbol: TKA 6300
Producent: Adriatic
EAN: 8002936016300
Waga: 0.96 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 79 x 33 x 31 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Taczka dla dzieci kwiatek w różnych wariantach kolorystycznych

Taczka dla dzieci kwiatek zachwyca żywymi, ciepłymi kolorami oraz pięknym kształtem. Ta praktyczna zabawka jest wręcz niezastąpiona podczas wszelkich zabaw w ogrodzie! Dziecko może przewozić w niej ulubione zabawki, piasek, kamyki itp. To sprawdzony sposób na pobudzenie dziecięcej wyobraźni oraz kreatywności!

Dziecięca taczka do zabawy w ogrodzie

Taczka dla dzieci kwiatek w kolorze zapewni świetną zabawę każdemu dziecku! Atutem tego produktu jest solidne i trwałe wykonanie – dzięki temu nie musimy się martwić, że zabawka szybko ulegnie uszkodzeniu. Oferowana w naszym sklepie taczka sprawi, że Twoje dziecko będzie chętnie spędzać czas bawiąc się na dworze i nie będzie narzekało na brak zajęcia! Produkt może pełnić wyłącznie rolę zabawki, ale może również stać się pomocnym narzędziem zachęcającym dziecko do pomocy w pracach ogrodowych! Sprawdź również inne zabawki do ogrodu z bogatej oferty naszego sklepu. zabawek.

Uwaga!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 24 miesiąca życia.Czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką. Przeczytać i zachować etykietę. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy