Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

357 Foremka Cegła Adriatic

357 Foremka Cegła Adriatic
Symbol: FC 7007
Producent: Adriatic
EAN: 8002936357007
Waga: 0.00 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 12 x 6 x 8 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 24 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Foremka w kształcie cegły Adriatic

Tworzenie piaskowych zamków i innych konstrukcji sprawia każdemu dziecku ogromną radość! Dzięki foremce w kształcie cegły Adriatic, maluch może tworzyć z piasku budowle które wyglądają niemalże jak prawdziwe! Prostokątna cegła zapewnia szerokie pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni oraz kreatywności. Zabawka przypadnie do gustu każdemu małemu budowniczemu i rewelacyjnie zda egzamin nie tylko w przydomowym ogrodzie, ale również na placu zabaw oraz na plaży.

Foremka w kształcie cegły – wakacyjny niezbędnik każdego dziecka

Najprostsze zabawki są najlepszym wsparciem dla wyobraźni dziecka! Foremka w kształcie cegły pozwala zapobiec nudzie i sprawia, że każdy letni wyjazd nad wodę zamienia się w niezapomniane przeżycie! Produkt zapewnia wręcz nieograniczone możliwości zabawy. Charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki atmosferyczne i jest wykonany z bezpiecznych tworzyw sztucznych. Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 3 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy