Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

712 Zestaw do piasku Księżniczki żaglówka

712 Zestaw do piasku Księżniczki żaglówka
Symbol: ZPKZ 2004
Producent: Adriatic
EAN: 8002936712004
Waga: 0.29 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 20 x 28 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 14 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw do piasku Księżniczki z żaglówką

Udana zabawa w piasku? Najlepiej z zestawem zabawek, który zawiera wiele przydatnych elementów! W tej ofercie prezentujemy atrakcyjny zestaw do piasku stworzony z myślą o miłośniczkach bajek Disneya. W skład zestawu wchodzi wiaderko, sitko, grabki, łopatka, foremka oraz zabawkowa żaglówka. Wiaderko pokrywają atrakcyjne motywy z doskonale znanymi i lubianymi przez dziewczynki postaciami księżniczek. Z tak wyjątkowym zestawem zabawa w piaskownicy będzie jeszcze bardziej udana!

Zestaw do zabawy w piasku dla dziewczynek

Plac zabaw, piaskownica w przydomowym ogródku, plaża nad jeziorem lub nad morzem… Zestaw do piasku Księżniczki z żaglówką sprawdzi się doskonale w każdym z tych miejsc. Przy pomocy dołączonych do zestawu elementów, dziecko może tworzyć najróżniejsze formy z piasku i z pewnością nie będzie się przy tym nudzić! Co więcej, z zestawu może korzystać nawet kilka dzieci jednocześnie, dzięki czemu zabawa może być jeszcze ciekawsza i atrakcyjniejsza.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy