Pokaż/Ukryj filtrowanie

Samochody, pojazdy, pociągi

Autko Wywrotka

New
Autko Wywrotka
Symbol: AW 5651
Producent: Bączek
EAN: 5905914005651
Waga: 0.42 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 31,5 x 19 x 17,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Wywrotka wygląda jak prawdziwe auto!

Auto zostało wyposażone w szerokie koła o chropowatej strukturze, która ułatwia prowadzenie na piasku, kamieniach czy trawie. Wywrotka poradzi sobie w każdym terenie, natomiast dzięki pojemnej ruchomej pace przewiezie każdą ilość piasku czy kamieni. Jest to świetna propozycja na urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu ale również i w domu. Wywrotka została wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych odpornych na warunki atmosferyczne.

Wywrotka do zabawy dla dzieci

Wywrotka wygląda jak prawdziwe auto! Wywrotka w atrakcyjnych żywych kolorach przyciągnie uwagę każdego dziecka. Autko posiada ruchomą pakę, dzięki czemu rozładunki piasku będą łatwiejsze. Wywrotka posiada rówież zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem podczas transportu.

Wysokiej jakości wywrotka dla dzieci

Twoja pociecha z zachwytem ogląda efektowne maszyny, wykorzystywane podczas robót budowlanych? Wywrotka do zabawy zyska sobie jego sympatię i z pewnością znajdzie dla siebie miejsce wśród ulubionych dziecięcych zabawek! Produkt zachęca do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Doskonale zdaje egzamin również podczas zabawy w domu.

Niezawodne maszyny budowlane

Wysokiej jakości wywrotka dla dzieci, a także inne pojazdy budowlane dla dzieci, wzbudzają zachwyt doskonale odwzorowanymi detalami oraz trwałą i solidną konstrukcją. Z pewnością zjednają sobie sympatię każdego małego budowniczego!

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy