Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Drewniana układanka Miś

Drewniana układanka Miś
Symbol: DUM 5279
Producent: Bączek
EAN: 5905914005279
Waga: 0.54 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 18,5 x 6,7 x 13,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 12 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Uroczy Miś Twoim przyjacielem

Dzieci chętnie sięgają po zabawki, które wyróżniają się żywą kolorystyką oraz bogactwem rozmaitych form. Przykładem takiej zabawki jest drewniana układanka Miś do zabawy dla dzieci. Produkt jest utrzymany w ciepłej kolorystyce. Składa się z wielu elementów o różnorodnych formach. Układanka okazuje się niezastąpiona podczas nauki różnych kolorów i kształtów. Dopasowując do siebie elementy układanki, dziecko rozwija umiejętności manualne oraz myślenie logiczne.

Funkcjonalny sorter do nauki kolorów i kształtów

Drewniany sorter dla dzieci z różnymi kształtami łączy zabawę z nauką, świetnie wpływając na rozwój logicznego oraz kreatywnego myślenia. Dodatkowo zabawka pomaga w nauce rozpoznawania różnych kolorów oraz kształtów. Drewniany sorter to trafiony pomysł na prezent dla pomysłowego przedszkolaka!

Nauka połączona z zabawą!

Układanka pełni funcję edukacyjną - pomaga w nauce podstawowych kolorów, liczenia i uczy rozpoznawania oraz dopasowywania kształtów. Możliwości zabawy jest wiele - Misie można układać według kolorów lub też układać różnokolorowe Misie, co stanowi dodatkową atrakcję gdyż dziecko samo zdecyduje jakiego koloru skarpetki dzisiaj założy Miś ;) Z zestawu można ułożyć 4 misie jednolite lub kolorowe, które nakładają się na siebie na drewnianą podstawkę. Dodatkowo można wykorzystać zabawkę do sortowania elementów według kolorów lub kształtów. Zabawka została zapakowana w kolorowy kartonik, który po skończonej zabawie ułatwi przechowywanie oraz zapewni, że żaden element się nie zgubi.

Układanka składa się z:
• drewnianej podstawki z 7 pionowymi bolcami do nakładania poszczególnych elementów
• 16 róznych kształtów w 4 kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym, zielonym

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy