Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki MAXI Premium domek duży dla dziewczynki 250 elementów

Klocki MAXI Premium domek duży dla dziewczynki 250 elementów
Symbol: ZPDD 5118
Producent: Bączek
EAN: 5905914005118
Waga: 7.20 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 23 x 40 x 47 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek lub karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Klocki MAXI premium domek duży 250 elementów dla dziewczynki

Wartości edukacyjne połączone z zabawą to najważniejsza korzyść, jaką dają zestawy konstrukcyjne dla dzieci. Klocki maxi premium domek duży dla dziewczynki to zestaw 250 elementów zapakowany w formie domku z elementami dodatkowymi, które zostały sprytnie ukryte w środku. Oprócz klocków w dziewczęcej kolorystyce można znaleźć w zestawie takie elementy jak: zjeżdżalnie, samochodziki, płotki, drzewka czy też okienka. Tak bogaty zestaw będzie świetną przygodą!

Zestawy konstrukcyjne dla dzieci - bawią i uczą

Kreatywność to ważny aspekt rozwoju dziecka - a najlepszym sposobem na to, aby mogło ono kształtować wyobraźnię, jest zabawa. Zwłaszcza konstrukcyjne klocki będą w tym zakresie pomocne, ponieważ nie znudzą się po kilku dniach. Są także odpowiednim wyzwaniem dla maluchów w każdym wieku. Jakie jeszcze korzyści wynikają z zabawy tego typu produktem?   Budowanie mostów, domków, parkingów, czy wysokich wieży to zabawa, którą pamięta z dzieciństwa każdy z nas. Wymyślanie coraz to nowszych konfiguracji pozwala rozwijać kreatywność, ale nie tylko - w przypadku konstrukcyjnych klocków dziecko nabywa również umiejętność logicznego myślenia, ucząc się analizy i projektowania. Młodsze pociechy, które dopiero poznają świat, muszą również pracować nad integracją sensoryczną, czyli przetwarzaniem bodźców zmysłowych.

Wybierz najlepsze klocki dla swojego dziecka

Takie klocki, to zestaw o którym marzy wielu dzisiejszych rodziców. Spraw swojemu maluchowi taki prezent. Zestaw jest duży, w pięknych pastelowych kolorach, nowoczesny i lubiany przez dzieci. Dziecko może układać klocki samodzielnie a także zaprosić do wspólnej zabawy przyjaciół lub rodzeństwo.

Dlaczego warto kupić akurat taki zestaw?

w zestawie znajduje się aż 250 różnych ciekawych elementów
dziecko, bawiąc się klockami rozwija zdolności manualne oraz kreatywność
dziecko, układając klocki uczy się pewności siebie oraz dążenia do celu
budowanie z klocków można potraktować jakao naukę kolorów
dziecko poprzez budowanie z klocków trenuje sprawność małych rączek

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy