Pokaż/Ukryj filtrowanie

Clementoni - zabawki

Edukacyjny sześcian

Edukacyjny sześcian
Symbol: 50695
Producent: Clementoni
EAN: 8005125506958
Waga: 3.15 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 38 x 25 x 38 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Centrum zabawy

Oryginalna kostka multiaktywna, wykonana z plastiku i kartonu z recyklingu, z 4 różnymi poziomami gry oraz z materiałami do wielu zabaw edukacyjnych.

Bawiące się dziecko uczy się wszystkiego na temat liter, liczb, zwierząt, kształtów i kolorów, wykonując zadania związane z ekologią i recyklingiem, zgodnie z filozofią linii Play For Future.

Każdy bok kostki to poziom gry i zawiera skrytkę z karami, kartonikami, elementami do wykorzystania w różny sposób, a także z podpowiedziami sposobu wykorzystania materiałów z recyklingu.

Gra w literki pomaga dziecku w nauce liter poprzez kojarzenie przedmiotów na obrazku z odpowiednimi inicjałami, które należy umieścić na poziomie alfabetu.

Gra w cyferki w ogrodzie pomaga dziecku w nauce liczenia poprzez podział na grządki i łączenie warzyw z kartonikami przedstawiającymi prawidłowe liczby.

Gra w ścieżkę współpracy nauczy dzieci bawiące się w czyszczenie miasta szacunku dla przyrody, odpowiedzialności obywatelskiej i segregacji śmieci.

Specjalna tablica i kreda zachęcają do ćwiczenia umiejętności pisania i rysowania.

Produkty z linii Play for Future powstają w celu przekazywania dzieciom poprzez zabawę wartości zrównoważonego rozwoju oraz informowania o znaczeniu, jakie ma ochrona środowiska.

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy