Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki motoryczne

Guziki geometryczne

Guziki geometryczne
Symbol: GG 2537
Producent: Bączek
EAN: 5905914002537
Waga: 0.61 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 21,5 x 15 x 12 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw guzików w kształcie figur geometrycznych to nauka przez zabawę

Dzieci bywają zniechęcone do nauki matematyki. Od najmłodszych lat słyszą często, że jest to trudna dziedzina. Ułatwmy im start w kierunku polubienia tego przedmiotu. Geometryczne guziki w różnych kolorach zainteresują niejednego przedszkolaka. Dzięki nim szybko nauczy się odróżniać romb i koło od trójkąta. To w wieku przedszkolnym dzieci często poznają zdumiewającą wciąż tak samo w kolejnych pokoleniach tajemnicę: że koło wcale nie ma boków.

Zabawa guzikami korzystna dla rączek

Małe rączki i paluszki zawsze warto trenować. Im lepiej są wyćwiczone tym sprawniej i szybciej zaczynają wykonywać szereg nowo poznawanych czynności. A nawlekanie wielokształtnych guzików może pochłonąć je bez reszty. Dlatego zestaw kolorowych guzików do nawlekania dla dzieci to propozycja oryginalnego prezentu dla przedszkolaka. Jeżeli nie wiesz co podarować na trzecie lub czwarte urodziny to jest to opcja podarunku zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Zaleca się zachowanie etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy