Pokaż/Ukryj filtrowanie

Huśtawki

Huśtawka-deska "bączek" NEW z możliwością regulacji lin

Huśtawka-deska "bączek" NEW z możliwością regulacji lin
Symbol: HBN 5316
Producent: Bączek
EAN: 5905914005316
Waga: 0.65 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 16,7 x 42,5 x 5,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 12 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Plastikowa huśtawka-deska dla dzieci

Huśtawka we własnym ogródku lub w pokoju to marzenie niejednego malucha! W tej ofercie prezentujemy plastikową huśtawkę dedykowaną dzieciom w wieku przedszkolnym, które potrafią już samodzielnie utrzymać równowagę i nie potrzebują oparcia.
Huśtawka o kształcie prostokąta, o maksymalnym obciążeniu do 25 kg. Posiada wygodne siedzisko, sznurek oraz metalowe kółeczka do zawieszenia huśtawki. Produkt jest oferowany w różnych wersjach kolorystycznych.

Plastikowa huśtawka dla przedszkolaka

Kołysanie się na huśtawce to zabawa, która wbrew pozorom przynosi wiele korzyści dla dziecięcego rozwoju. Korzystnie wpływa między innymi na koordynację ruchową oraz kondycję fizyczną malucha. Plastikowa huśtawka-deska dla dzieci pomaga również w rozwoju zmysłu równowagi. Produkt opiera się na prostej, a przy tym solidnej konstrukcji. Posiada grube liny oraz wytrzymałe metalowe kółeczka umożliwiające stabilne i bezpieczne zawieszenie huśtawki. Plastikowa huśtawka-deska nadaje się do pokoju dziecięcego, jak również do ogrodu.

Ostrzeżenia!
Wyłącznie do użytku domowego i na zewnątrz i wewnątrz budynku. Ze względu na możliwość upadku dziecka oraz możliwości okręcenia się sznurami huśtawki wokół dziecka zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat. Huśtawkę można użytkować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, po spełnieniu wszystkich warunków i zaleceń dotyczących zamontowania i użytkowania zawartych w załączonej instrukcji. Zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Kolorystyka poszczególnych produktów oraz ich elementów może ulec zmianie.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy