Pokaż/Ukryj filtrowanie

Sport

Rowerek biegowy

New
Rowerek biegowy
Symbol: RB
Producent: inny
EAN: 7400011
Waga: 5.10 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 73 x 15 x 33 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Rowerek biegowy EXTREME dla dziecka z pompowanymi kołami - marki Top Kids

Pomoc w rozwoju dziecka i jego sprawności.

Biegówka to idealne rozwiązanie jako pierwszy rower dla Twojego dziecka. Rowerek pozwoli na nowo odkryć radość ze spacerów. To ciekawe rozwiązanie dzięki, któremu Twoje dziecko szybko nauczy się jazdy na pojeździe i trzymania równowagi. Dzięki naszemu produktowi zapewnisz dziecku chwile radości z jazdy i pomożesz mu rozwijać zdolności fizyczne jak i motoryczne.  

Dlaczego warto wybrać właśnie rowerek biegowy dla dziecka?

Każde dziecko marzy aby dostać swój upragniony pierwszy rower, niestety maluch nie jest w stanie sam pedałować, dlatego na naszej biegówce dziecko bez problemu rozpocznie naukę od odpychania się własnymi nóżkami. Podczas zabawy dziecko bardzo szybko nauczy się umiejętności balansowania ciałem, dzięki czemu w późniejszych latach przesiadka na rower z pedałami będzie o wiele łatwiejsza. 

Rowerek marki TOP KIDS idealnie nadaje się do nauki. Dzięki niskiej ramie i dużemu zakresowi regulacji wysokości kierownicy i siodełka dziecko z łatwością nauczy się wsiadać i schodzić z rowerka.

Główne zalety produktu:

Do największych zalet rowerka należą gumowe pompowane koła z bieżnikiem, które zapewniają dodatkową amortyzację oraz przyczepność na każdej nawierzchni. Dodatkowo koła posiadają lakierowane na kolor szprychy które znacznie podnoszą walory wizualne rowerka.  

Rowerek rośnie wraz z dzieckiem.

Pojazd dziecięcy posiada duży zakres regulacji wysokości siodełka (od ok. 32-48 cm), dlatego jest odpowiedni zarówno dla maluchów jak i większych dzieci. Rower posiada również regulację wysokości kierownicy, którą można dostosować do wzrostu dziecka.

Antypoślizgowe nalepki.

Rowerek posiada również dwie nalepki z antypoślizgowego materiału znajdujące się na tylnym widelcu w rowerku. Miejsca te są przeznaczone na nogi dziecka. Podczas zjazdów z góry dziecko może oprzeć o nie nogi.

Parametry:

• Koła: 12 cali, szprychowe, pompowane
• Rama stalowa
• Wysokość: 51-60 cm
• Długość: 88 cm
• Szerokość: 37 cm
• Wysokość do siodełka: 32-48 cm
• Waga rowerka: 3,99 kg

Uwaga!
Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy
.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy