Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Zjeżdżalnie, domki ogrodowe

Zjeżdżalnia mała

Zjeżdżalnia mała
Symbol: ZJM 3470
Producent: Peppino
EAN: 5998588113470
Waga: 4.00 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 120 x 40 x 25 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mała zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci - idealna do Twojego ogrodu!

Jeśli posiadacie dom z ogrodem, warto urządzić w nim atrakcyjną przestrzeń dla Waszych dzieci. Maluchy bowiem uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu. Jednym z akcesoriów, które niewątpliwie przypadnie im do gustu i zapewni wspaniałą zabawę na długie godziny jest mała zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci.To produkt dedykowany maluchom już od drugiego roku życia. Został tak zaprojektowany, by zapewniać pociechom maksimum bezpieczeństwa. Posiada zaokrąglone krawędzie oraz ergonomiczne kształty, do tego schodki poosiadają antypoślizgową nawierzchnię. Długość ślizgu wynosi 1,2 m.

Wymiary po rozłożeniu:
długość -  128 cm
wysokość -  77 cm
ślizg – 120 cm

Maksymalne obciążenie wynosi 50 kg.

Dziecięca zjeżdżalnia ogrodowa

Mała zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci to również znakomity pretekst, by zachęcić maluchy do aktywności fizycznej, tak ważnej w tym wieku. Wielokrotne wchodzenie po schodkach i bieganie wokół zjeżdżalni kompleksowo wpływa na rozwój układu ruchowego maluchów.Postaw już dziś na atrakcyjne wyposażenie do ogrodu i sięgnij po małą zjeżdżalnię ogrodową dla dzieci. Gwarantujemy, że pociechy będą zachwycone.

Uwaga!
Torby plastikowe nie są zabawką. Trzymać z dala od dzieci. Niebezpieczeństwo uduszenia! Nie wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich - produkt gabarytowy!

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy