Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

Traktor XXL solo

Traktor XXL solo
Symbol: TXXLS 9311
Producent: Mej-Pol
EAN: 5906660409311
Waga: 1.13 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 49 x 29 x 28 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Traktor XXL solo to świetna zabawka, która przypadnie do gustu najbardziej wymagającym małym farmerom. Traktor posiada duże plastikowe koła z bieżnikiem, dzięki czemu pokona nawet najtrudniejszą nawierzchnię - poradzi sobie doskonale w piasku czy na trawie. Ponadto traktor jest wyposażony z tyłu w zaczep, do którego można podczepić dodatkowy osprzęt. Dodatkowo w przednim zderzaku jest dziurka przez którą można przewlec sznurek do ciągania.

Traktor XXL do zabawy dla dzieci

Traktor XXL solo to świetna zabawka, która przypadnie do gustu najbardziej wymagającym małym farmerom. Traktor posiada duże plastikowe koła z bieżnikiem, dzięki czemu pokona nawet najtrudniejszą nawierzchnię – poradzi sobie doskonale w piasku czy na trawie. Ponadto traktor jest wyposażony z tyłu w zaczep, do którego można podczepić dodatkowy osprzęt. Dodatkowo w przednim zderzaku jest dziurka, przez którą można przewlec sznurek do ciągania.

Plastikowy traktor w rozmiarze XXL dla dzieci

Prezentowany w naszej ofercie traktor równie dobrze sprawdzi się podczas zabawy w domu, jak również w ogrodzie oraz na piaskownicy. W każdym miejscu zda egzamin wręcz doskonale! Traktor charakteryzuje się drobiazgowo zaprojektowaną konstrukcją. Trwały i solidny, będzie służył podczas wielu zabaw Twojej pociechy!

Sprawdzone zabawki dla każdego dziecka

Jeśli poszukujesz zabawek, które łączą w sobie doskonałą jakość wykonania, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, bogaty asortyment sklepu Tupiko spełni Twoje oczekiwania! Zapewniamy niezwykle szeroki wybór zabawek od renomowanych, sprawdzonych producentów. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz całe mnóstwo atrakcyjnych zabawek, które zjednają sobie sympatię Twojego dziecka!

Produkt Polski

Uwaga!
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.Opakowanie nie jest zabawką nie udostępniać do zabawy. Przeczytać i zachować etykietę.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy