Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Klocki konstrukcyjne

Klocki Mały Technik - 90 elementów

Klocki Mały Technik - 90 elementów
Symbol: KMT90 2582
Producent: Bączek
EAN: 5905914002582
Waga: 0.42 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 20 x 17 x 13,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Klocki Mały Technik – 90 elementów

Zestaw 90 elementów oparty na plastikowych klockach – listewkach, poszerzony o dodatkowe elementy: śrubki, haki, kółka, śrubokręt oraz klucz. Dzięki takiej ilości różnorodnych elementów mały majsterkowicz może tworzyć konstrukcje i wzory jakie tylko podpowie mu wyobraźnia. Małego projektanta może wyłącznie ograniczyć jego wyobraźnia i ilość klocków w zestawie. Zestaw zapakowany w pudełko z rączką, które ułatwia jednocześnie przenoszenie jak i przechowywanie klocków.

Atrakcyjny zestaw klocków dla małego technika

Oryginalne klocki Mały Technik – 90 elementów zapewnią Twojemu dziecku kreatywne zajęcie podczas dni spędzonych w domu. Maluch może bawić się samodzielnie, z rodzicami lub w towarzystwie innych dzieci. Ten wyjątkowy zestaw stwarza wiele możliwości i żadne dziecko nie będzie się z nim nudziło. Co więcej, zabawka wspiera twórcze myślenie, kreatywność oraz rozwój manualny. Plastikowe elementy, z których składa się zestaw, charakteryzują się wysoką jakością i solidnym wykonaniem.

Klocki są kompatybilne z innymi zestawami z serii Mały Technik, a zatem można je dowolnie rozbudowywać, powiększając swoją kolekcję i stwarzając jeszcze większe możliwości kreatywnego tworzenia. Estetyczne pudełko czyni ten zestaw doskonałym pomysłem na prezent dla każdego małego majsterkowicza.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na występowanie w zestawie drobnych elementów istnieje ryzyko połknięcia lub zakrztuszenia się dziecka, dlatego zabawka jest nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy