Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Średni 80

Klocki Maxi-Zestaw Średni 80
Symbol: ZS 0526
Producent: Bączek
EAN: 5905914000526
Waga: 1.99 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 34 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Średni zestaw (80 elementów) klocków 56 mm Maxi

Klocki dla dzieci to ponadczasowa zabawka której nie szkodzi ani upływ czasu, ani nawet najnowsze technologie! Zalety układania klocków dostrzegają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice! Dostępny w naszym sklepie zestaw klocków 56 mm Maxi to idealny wybór dla młodszych dzieci. Zabawka znakomicie wpływa na rozwój dziecka już od najmłodszych lat, kształtując u niego zdolności manualne, zręczność oraz kreatywność! W zestawie znajdują się klocki konstrukcyjne oraz dodatkowe elementy takie jak okna, płotki, drzewa oraz samochodziki. Każde dziecko będzie zachwycone perspektywą tworzenia nieograniczonej ilości oryginalnych konstrukcji!

Wybierz kreatywną zabawkę dla swojego dziecka!

Aby jak najpełniej wspierać rozwój swojego dziecka, warto wspólnie z nim układać klocki już od najmłodszych lat życia. To znakomity trening dla mózgu, a jednocześnie mnóstwo frajdy dla naszego dziecka! W naszym sklepie dostępne są również klocki 56 mm w wielu innych wariantach. Z pewnością znajdziesz wśród nich idealny zestaw dla swojej pociechy!Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy