Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Gigant dla dziewczynki 250

Klocki Maxi-Zestaw Gigant dla dziewczynki 250
Symbol: ZGD 1820
Producent: Bączek
EAN: 5905914001820
Waga: 7.35 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 40 x 61 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw klocków Gigant 56 mm Maxi dla dziewczynek – aż 250 elementów!

Układanie klocków z dzieckiem to świetna zabawa, a przy tym cenne doświadczenie – maluch rozwija swoją koordynację ruchową oraz wyobraźnię przestrzenną, a dodatkowo trenuje cierpliwość oraz zdolność koncentracji! W sklepie Tupiko.pl polecamy zestaw klocków Gigant o szerokości 56 mm Maxi dla dziewczynek. Produkt składa się aż z 250 elementów i stwarza ogromne pole możliwości dla dziewczęcej wyobraźni! Klocki w bajecznych odcieniach różu, fioletu oraz bieli mogą posłużyć np. do skonstruowania fantastycznego pałacu księżniczek lub pięknej willi z ogrodem. Jedynym ograniczeniem jest w tym przypadku dziecięca pomysłowość i kreatywność!

Świetny prezent dla małej dziewczynki

Rozbudowany zestaw klocków to doskonały pomysł na prezent dla każdej małej konstruktorki! Dzięki swym pięknym kolorom, prezentowane klocki idealnie nadają się do konstruowania bajecznych budowli w dziewczęcym stylu. W zestawie znajdują się również takie elementy jak pojazdy z kółkami, zjeżdżalnie oraz drzewka, co jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność produktu.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy