Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Duży 140 dla dziewczynki

Klocki Maxi-Zestaw Duży 140 dla dziewczynki
Symbol: ZDD 1806
Producent: Bączek
EAN: 5905914001806
Waga: 3.65 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 53 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 2 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Duży zestaw 140 elementów klocków Maxi dla dziewczynki

Układanie z dzieckiem klocków może być świetnym sposobem na wspólne spędzanie czasu! Polecamy atrakcyjny, duży zestaw stworzony z myślą o dziewczynkach, które lubią budować rozmaite konstrukcje z klocków! Prezentowane klocki zachęcają piękną kolorystyką, która idealnie wpisuje się w dziewczęce gusta. Stonowane odcienie różu, fioletu oraz bieli oczarują każdą dziewczynkę!

Kolorowy zestaw klocków z dodatkowymi elementami

Duży zestaw klocków ze 140 elementami zapewnia niezliczoną ilość konfiguracji, dzięki czemu układająca je dziewczynka może w pełni wykazać się swoimi umiejętnościami. Konstruowanie fantazyjnych, autorskich budowli to znakomity trening zdolności manualnych, cierpliwości oraz umiejętności skupienia się! Dostępny w naszym sklepie zestaw składa się z rozmaitych elementów – kwadratowych i prostokątnych klocków, płotków, zjeżdżalni, samochodzików i tym podobnych. Zestaw jest wykonany z tworzywa o wysokiej trwałości i bez zarzutów znosi intensywną eksploatację!Zestaw występuje w dziewczęcej konfiguracji kolorów.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy