Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Klocki konstrukcyjne 28mm

Klocki w pojemniku małym pastelowe - 200 elementów

Klocki w pojemniku małym pastelowe - 200 elementów
Symbol: KPMP 3015
Producent: Bączek
EAN: 5905914003015
Waga: 1.65 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 37 x 28 x 22 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 4 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Klocki w pojemniku małym pastelowe 200 elementów

Które zabawki mają najkorzystniejszy wpływ na rozwój dziecka? Oczywiście takie, które pozwalają mu uwolnić wyobraźnię i tworzyć własne, unikalne dzieła! Doskonałym przykładem takiej zabawki są klocki konstrukcyjne. W tej ofercie prezentujemy złożony z 200 elementów zestaw klocków umieszczony w praktycznym, plastikowym pojemniku.

Zestaw występuje w pięknej pastelowej kolorystyce – idealny zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Pastelowa kolorystyka klocków może być uzupełnieniem zestawów w standardowej lub dziewczęcej kolorystyce. Klocki to nie tylko zabawa ale przede wszystkim rozwój i wiele godzin kreatywnej zabawy. Dlatego też warto zainwestować w zestaw z atrakcyjnymi dodatkami, które ułatwią dziecku stworzyć wszystko to co podpowie mu wyobraźnia. Zabawa klockami rozwija zdolności manualne oraz koordynacje ruchową. Klocki mogą okazać się również bardzo przydatne przy nauce kolorów czy nawet liczeniu.

Oryginalny zestaw klocków dla kreatywnych dzieci

Barwne klocki z dużą ilością elementów zapewnią Twojemu dziecku atrakcyjne zajęcie na długie godziny. Możesz układać klocki wspólnie ze swoją pociechą, bądź też pozwolić dziecku na samodzielne tworzenie wymarzonych konstrukcji. Dzięki dołączonemu do zestawu pojemnikowi, przechowywanie klocków nie sprawia żadnego problemu. Ta kreatywna zabawka spodoba się każdemu małemu inżynierowi oraz budowniczemu!

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy