Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Zabawki z drewna

Krosno

Krosno
Symbol: KR 4128
Producent: Bączek
EAN: 5905914004128
Waga: 0.66 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 31 x 23 x 4 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Krosno edukacyjne dla dzieci

Dzieci bardzo lubią majsterkować i konstruować, lubią zdobywać nowe umiejętności a w szczególności takie, które pozwolą na osiągnięcie wyjątkowego celu.
Krosno to drewniana jednoczółenkowa zabawka przygotowana specjalnie dla osób, które interesują się wyszywaniem i tkactwem. Dzięki niemu dziecko uczy się cierpliwości ale przede wszystkim doskonali umiejętności tkackie. Jest to tradycyjne krosno ręczne, dzięki któremu dziecko tworzy własną tkaninę, szalik czy nawet czapkę.
Krosno tkackie gwarantuje ciekawą i twórczą zabawę na wiele godzin.
Zabawka wspomaga precyzję ruchów małych rączek oraz uczy kreatywności i rozwija wyobraźnię.
Stwórz ze swoim dzieckiem warsztat tkacki i ciesz się razem z nim z pięknych i samodzielnie wykonanych prac.

Zestaw składa się z:

  • drewnianej ramki

  • dwóch przekładek do przeplatania

  • 4 kolorowych włóczek

Krosno edukacyjne dla dzieci

Edukacyjne krosno dla dzieci to niezwykle oryginalna i wymagająca dużej kreatywności zabawka. Krosno ma niezwykle szeroki wpływ na dziecięcy rozwój, w tym przede wszystkim kształtuje zręczność oraz małą motorykę. Zostało zaprojektowane na wzór tradycyjnego krosna tkackiego. Do zestawu dołączone są 4 kolorowe włóczki, które umożliwiają dziecku tworzenie własnych, unikalnych dzieł.

Krosno zapewni Twojemu dziecku kreatywne i niezwykle zajmujące zajęcie na długie godziny. To doskonałe ćwiczenie cierpliwości oraz wytrwałości w dążeniu do celu! Krosno jest wykonane z naturalnego drewna i zostało wyprodukowane w Polsce. Jeśli poszukujesz zabawek, które korzystnie wpłyną na rozwój Twojej pociechy i pozwolą jej rozwijać swoje umiejętności, krosno edukacyjne dla dzieci to idealny wybór!

Produkt wykonany z naturalnego drewna
Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych i ostrych elementów zabawka przeznaczona jest dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy