Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Liczydło

Liczydło
Symbol: L 5415
Producent: Bączek
EAN: 5905914005415
Waga: 0.38 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 25 x 21 x 6 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 7 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Duże, kolorowe liczydło to najlepszy sposób, aby dziecko rozpoczęło naukę liczenia

Z tym liczydłem liczenie staje się dziecinnie proste. Możesz dodawać i odejmować, przesuwając koraliki. Liczydło to dobry wybór, nawet dla małego dziecka. Dzięki temu, że nie tylko rama i koraliki są wykonane z drewna dziecko może bezpiecznie bawić się liczydłem.  Drewniane, kolorowe liczydło to idealny sposób na rozpoczęcie i poćwiczenie umiejętności liczenia. Estetycznie wykonane liczydło drewniane umożliwi naukę liczenia do 100.

Prosta nauka liczenia

Liczydło skonstuowane z 10 szczebelków, na których jest umieszczonych po 10 koralików w pięciu kolorach: pomarańczowym, żółtym, czerwonym, zielonym i niebieskim. Zastosowanie pięciu kolorów korali pozwala dzieciom na wzrokowe przeliczanie, co znacznie ułatwia wykonywanie operacji dodawania i odejmowania. Dzięki rozszerzonej u dołu ramie liczydło można postawić na biurku czy stole i spokojnie wykonywać obliczenia lub bawić się koralikami. Kolorowe zdobienie zachęca dzieci do nauki oraz wykorzystania liczydła podczas zabawy. Niezbędne w pierwszych krokach nauki liczenia.

Ostrzeżenie!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych oraz ostrych elementów, produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy. Zaleca się zachować etykietę ponieważ zawiera ważne informacje oraz do ewentualnej reklamacji.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy