Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Samochody, pojazdy, pociągi

Pociąg osobowy mały

Pociąg osobowy mały
Symbol: POM 1592
Producent: Bączek
EAN: 5905914001592
Waga: 0.10 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 22 x 6,5 x 10 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 40 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Mały pociąg osobowy z plastiku

W tej ofercie przedstawiamy mały, kolorowy pociąg osobowy do zabawy dla dzieci. Ta niezwykle prosta zabawka pozwoli odgonić nudę na długi czas! W skład zestawu wchodzi lokomotywa oraz wagon. Elementy zostały wykonane z wytrzymałego plastiku. Produkt wyróżnia się bogatą, urozmaiconą kolorystyką. Z pewnością spodoba się każdemu dziecku, które uwielbia bawić się pociągami!

Kolorowy pociąg osobowy do zabawy dla dzieci

W naszym sklepie Tupiko staramy się dostarczać zabawki skierowane do dzieci w różnym wieku. Dbamy o to, aby dostępne w naszej ofercie produkty nie tylko podobały się dzieciom, ale dodatkowo zapewniały wysoką jakość. Mały pociąg osobowy z plastiku wyróżnia się trwałą konstrukcją i może służyć do zabawy przez wiele lat. Ze względu na obecność drobnych elementów, pociąg jest odpowiedni dla dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania opakowania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy