Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Puzzle drewniane mix DX

Puzzle drewniane mix DX
Symbol: PDMIX 2612
Producent: Bączek
EAN: 5905914002612
Waga: 0.22 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 22,5 x 1 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 40 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw drewnianych puzzli z różnymi wzorami dla dzieci

Drewniana plansza ze specjalnymi miejscami do dopasowywania odpowiednich kształtów, które dla ułatwienia posiadają plastikowe uchwyty. Mix wzorów: cyfry, zwierzęta domowe, zwierzęta afrykańskie, zwierzęta morskie, pojazdy, owoce, warzywa

Kolorowy zestaw puzzli z różnymi motywami

Zestaw drewnianych puzzli z różnymi wzorami dla dzieci dostarcza dzieciom wiele chwil radości, a przy okazji pozwala im zdobyć cenną wiedzę. W zależności od wariantu, puzzle ułatwiają dziecku naukę rozpoznawania cyferek, literek, owoców, warzyw, zwierząt lub pojazdów. Zabawka wyróżnia się żywą kolorystyką, która odpowiada dziecięcym gustom. Produkt został wykonany z drewna, które zapewnia mu wysoką trwałość.
Barwny zestaw drewnianych puzzli skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Puzzle wspierają u dziecka rozwój zręczności manualnej, logicznego myślenia oraz koncentracji. To doskonały przykład produktu, który uczy poprzez zabawę. Wspólne układanie puzzli z rodzicami lub rodzeństwem sprawia maluszkowi mnóstwo przyjemności i pomaga w łatwy sposób przyswoić nową wiedzę.

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych i ostrych elementów zabawka przeznaczona jest dzieci powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy