Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Rybki magnetyczne z delfinem

Rybki magnetyczne z delfinem
Symbol: RMD 5194
Producent: Bączek
EAN: 5905914005194
Waga: 0.73 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 22,5 x 22,5 x 7,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Rybki magnetyczne

Prezentowane w tej ofercie drewniane rybki magnetyczne z wędką spodobają się nie tylko najmłodszym. Ta oryginalna gra z pewnością wciągnie całą rodzinę, gwarantując świetną zabawę! Rybki stanowią świetnie ćwiczenie zręczności manualnej. Gra została wykonana z drewna, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą trwałością. Podczas niepogodnych dni, takie zabawki jak rybki magnetyczne okazują się niezastąpione! Całość zapakowana jest w plastikowe pudełko ułatwiające przechowywanie. Jest to świetna propozycja na prezent!

Ćwiczymy koordynację

Drewniane rybki magnetyczne to zabawka edukacyjna 3w1. Zabawa polega na łowieniu rybek pływających w akwarium, za pomocą wędki, która zakończona jest magnesem. Jest to bardzo duże wyzwanie dla dziecka, gdyż wymaga dużego skupienia oraz cierpliwości. Dziecko może bawić się samodzielnie lub z rówieśnikami czy rodzeństwem. Dodatkową atrakcją zabawki jest duży balansujący delfin, ktory stanowi podstawę dla rybek wyłowionych z akwarium - dzięki odkładaniu rybek na delfina dziecko ćwiczy koordynację oraz koncentrację. Kolejną atrakcją zabawki jest sznurek do nawlekania rybek - każda rybka posiada otwór, dzięki któremu można nawlec rybki na sznurek. Drewniane rybki magnetyczne niewątpliwie wywołają uśmiech na twarzy dzieka dostarczając jednocześnie mnóstwa fantastycznej zabawy. Gra jest doskonałym sposobem, aby stymulować rozwój dziecka na wielu płaszczyznach.

W zestawie znajduje się:
• akwarium (pudełko)
• 18 kolorowych rybek
• 2 wędki z magnesem
• delfin
• sznurek do nawlekania rybek (koralików)

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy