Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Zabawki motoryczne

Śrubki i nakrętki

Śrubki i nakrętki
Symbol: SN 2544
Producent: Bączek
EAN: 5905914002544
Waga: 0.67 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 25,5 x 18 x 13 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Zestaw śrubek i nakrętek do zabawy dla dzieci

W przedszkolu dzieci fascynują różne zawody. Wiele z nich deklaruje, że chciałoby zostać mechanikiem samochodowym. I to niezależnie od tego czy chodzi o chłopca czy też o dziewczynkę. Tym właśnie dzieciom oprócz popularnych aut do zabawy na pewno spodobają się takie oto plastikowe śrubki z nakrętkami. Zdecydowanie urozmaicą one zabawę w warsztat a także pomogą trenować i rozwijać ważne zdolności manualne.

Nie tylko dla małych fanów motoryzacji

Samo nakręcanie nakrętki na gwint plastikowej śrubki oraz jej odkręcanie to już wspaniała zabawa. Ponadto śrubki można nakładać w różnych konfiguracjach a także je klasyfikować. Z pewnością zabawa śrubkami i nakrętkami dla dzieci w różnych kolorach ma niewidoczną na pierwszy rzut oka funkcję edukacyjną. Będą pomocne w ćwiczeniu pracy dłoni czy też w nauce o kolorach i kształtach. Kręcenie, wkręcanie, skręcanie i rozkręcanie są czynnościami bardzo atrakcyjnymi dla przedszkolaków. Zwłaszcza, kiedy nie mamy wobec dzieci przesadnie wyśrubowanych wymagań i pozwalamy im swobodnie pobawić się takim zestawem.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Zaleca się zachowanie etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy