Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Samochody, pojazdy, pociągi

1130 Wywrotka 6-cio kołowa Adriatic z przyczepą w pudełku

1130 Wywrotka 6-cio kołowa Adriatic z przyczepą w pudełku
Symbol: WAPP 3009
Producent: Adriatic
EAN: 8002936113009
Waga: 1.20 KG
Kategoria wiekowa: 1,5+
Wymiary produktu: 66 x 17,2 x 18,3 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Wywrotka wykonana na wzór prawdziwego pojazdu! Ruchoma paka i otwierana tylna burta ułatwia rozładowanie piasku czy kamieni jednocześnie dodając realizmu, zatem spełni wymagania każdego małego budowlańca. Wywrotka posiada dodatkową przyczepę, która umożliwi przewiezienie dużej ilości piasku lub kamieni! Auto poradzi sobie również w każdym terenie, zarówno w kamienistym, piaszczystym jak i na trawie dzięki 6 -ciu dużym plastikowym kółkom. Zabawka sprawdzi się w piaskownicy, na plaży, w ogrodzie lub w domu. Zabawka zapakowana jest w pudełko, więc świetnie sprawdzi się w roli prezentu na każdą okazję! Każdy chłopiec marzy o takiej wywrotce!

Sześciokołowa wywrotka z przyczepą dla dzieci Adriatic do zabawy

Już zwykła, pojedyncza wywrotka na czterech kołach, daje dzieciom mnóstwo frajdy. A co dopiero sześciokołowa wywrotka. Na dodatek – z przyczepką. Dzieci bardzo lubią zabawki, które można składać i rozkładać w różnych konfiguracjach. A do takich właśnie zalicza się ten zestaw. Ponadto taki detal jak liczba kółek w autku do zabawy wieku przedszkolnym jak i nieco wcześniejszym ma naprawdę niebagatelne znaczenie. Sześciokołowa wywrotka z żółtymi elementami jest zatem zazwyczaj o wiele bardziej fascynująca niż wywrotka czterokołowa.

Wywrotowa przyczepka

Ta żółta wywrotka z przyczepą dla dziecka intryguje maluchy także z innych powodów. Między innymi dlatego, że ta przyczepa, w przeciwieństwie chociażby do przyczepy od traktorka, posiada tę samą funkcję co klasyczna wywrotka i można z niej zabawnie zrzucać ładunek. Przyczepę można odczepiać i przyczepiać nieskończoność, dzięki czemu będzie albo pojedynczą wywrotką albo o wiele bardziej ładownym pojazdem.

Uwaga!
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 1,5 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką nie udostępniać do zabawy. Przeczytać i zachować etykietę.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy