Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Traktory

1133 Traktor żółty Adriatic z wywrotką w pudełku

1133 Traktor żółty Adriatic z wywrotką w pudełku
Symbol: TZAWP 3306
Producent: Adriatic
EAN: 8002936113306
Waga: 1.58 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 62,5 x 18,2 x 20,7 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Traktorek do zabawy dla dzieci od firmy Adriatic wyróżnia się spośród innych traktorków

Ten traktorek dla dzieci wyróżnia się spośród licznych modeli traktorków zabawy dostępnych na rynku. Jest nie tylko solidnie wykonany z bezpiecznych materiałów, ale także nieco inaczej skonstruowany. Zazwyczaj przeciętny traktorek dla maluchów posiada klasyczną, zabudowaną przyczepę. Ten konkretny, żółty od firmy Adriatic wyposażony jest w przyczepę charakterystyczną dla wywrotki. Kiedy dziecko bawi się w małego farmera możliwość zrzucania swoich plonów bezpośrednio do prowizorycznego spichlerza jest bardzo atrakcyjna. Wywrotka do traktorka posiada jednak zamykaną tylną burtę, dzięki czemu po drodze dziecięce zbiory nie wydostaną się zbyt łatwo na zewnątrz.

Żółty traktor z wywrotką dla dziecka w wieku przedszkolnym

Traktorek do zabawy dla dzieci od firmy Adriatic przeznaczony jest dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Jest ładnie i harmonijnie skomponowany pod względem kolorystycznym, ponieważ zarówno nadwozie traktora jak i większość powierzchni przyczepy są w żółtym kolorze. Zabawka wykonana jest z dbałością o detale.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy