Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki do piasku

1157 Zestaw do piasku rybki z lodami i babeczkami

1157 Zestaw do piasku rybki z lodami i babeczkami
Symbol: ZPRLB 5706
Producent: Adriatic
EAN: 8002936115706
Waga: 0.41 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 18 x 33 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 14 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw do piasku Rybki z lodami i babeczkami

Zabawy w piasku należą do jednych z ulubionych dziecięcych aktywności i to bez względu na wiek. Małe, średnie i duże – wszystkie dzieci bez wyjątku kochają piasek! Słoneczna pogoda zachęca zarówno dzieci jak i dorosłych do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zestaw do piasku z lodami i babeczkami to świetna propozycja zarówno do zabaw w piaskownicy jak i na plaży podczas wakacyjnego wyjazdu nad morze.
Zestaw składa się z:
* wiaderka – piękny kolorowy motyw rybek zdobiący wiaderko z pewnością przyciągnie uwagę dzieci
* pokrywki na wiaderko z otworami na foremki
* 4 foremek w kształcie rożków lodowych
* 3 foremek w kształcie babeczek
* łyżki do nakładania
Zestaw zachęca do twórczej zabawy. Idealny do zabawy w lodziarnię, kawiarenkę czy też cukiernię. Dziecko może uczyć się odgrywania ról co pozytywnie wpływa na rozwój kreatywności oraz wyobraźni. Dzieci z pewnością wykorzystają możliwości tego zestawu.

Spraw dziecku mnóstwo radości z wymarzonym zestawem do piasku!

Coraz cieplejsze dni zachęcają dzieci do spędzania czasu w przydomowym ogrodzie lub na placach zabaw. Ciepłe i słoneczne weekendy skłaniają z kolei do rodzinnych wyjazdów nad jezioro lub nawet nad morze. W każdej z tych sytuacji niezwykle przydatnym, a wręcz obowiązkowym elementem dziecięcego wyposażenia jest kompletny zestaw do piasku! Oferowany w naszym sklepie zestaw to wszystko czego potrzebuje Twoje dziecko, aby świetnie się bawić w piasku! Foremki zostały zaprojektowane z nienaganną dokładnością i starannością. W efekcie, utworzone z ich pomocą piaskowe lody i babeczki prezentują się niezwykle estetycznie i mają idealne kształty! Zestaw do piasku Rybki z lodami i babeczkami zawiera dużą ilość elementów, może więc z niej korzystać nawet kilkoro dzieci jednocześnie.Produkt który oferujemy został wykonany z atestowanych, wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Wyróżnia się wysoką trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne, dzięki czemu dziecko może z niego korzystać nawet przez wiele lat!

Ostrzeżenia!
Produkt powyżej 24 miesiąca życia. Czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką. Przeczytać i zachować etykietę.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy