Pokaż/Ukryj filtrowanie

Traktory

1284 Traktor zielony Adriatic z wywrotką w pudełku

1284 Traktor zielony Adriatic z wywrotką w pudełku
Symbol: TAZWP 8409
Producent: Adriatic
EAN: 8002936128409
Waga: 1.46 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 61 x 18,2 x 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zielony traktor z wywrotką do zabawy dla dzieci

Zielony traktor, który zachwyci każdego chłopca! Traktor został wyposażony w aktywne przednie zawieszenie. Ponadto posiada z tyłu kierownicę, która umożliwia sterowanie przednią skrętną osią. Zabawę również uatrakcyjni podnoszona do góry maska. Traktor posiada szerokie koła z bieżnikiem wykonane z prawdziwej gumy, zatem poradzą sobie w każdym terenie. Dodatkowo w zestawie jest pojemna wywrotka, którą bez trudu można przewieźć wszystko co potrzeba. Zazwyczaj przeciętny traktorek dla maluchów posiada klasyczną, zabudowaną przyczepę. Ten konkretny,  wyposażony jest w przyczepę charakterystyczną dla wywrotki. Kiedy dziecko bawi się w małego farmera możliwość zrzucania swoich plonów bezpośrednio do prowizorycznego spichlerza jest bardzo atrakcyjna. Wywrotka do traktorka posiada jednak zamykaną tylną burtę, dzięki czemu po drodze dziecięce zbiory nie wydostaną się zbyt łatwo na zewnątrz. Zarówno traktor jak i wywrotka zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, dlatego też zabawka posłuży na długi czas. Zabawka została zapakowana w pudełko, które równiez pochodzi z recyklingu.

Recykling - razem dbamy o środowisko!

Zabawki z recyklingu to świetna alternatywa, pomagająca nauczyć dziecko szacunku dla środowiska. Zabawki z recyklingu dla dzieci są wykonane z wysokiej jakości przetworzonych tworzyw sztucznych pozbawionych szkodliwych chemikaliów. Wdzisiejszych czasach rodzice wybierając zabawki dla dzieci uważnie dobierają produkty tak, by nie zaszkodziły ich zdrowiu. Duża część coraz więcej zwraca uwagę również na to, czy są one dość ekologiczne. Obecnie duże grono rodziców posiada coraz większą wiedzę na temat ekologii i ochrony środowiska, a wszystko co robią ma na celu stworzenie bezpiecznego miejsca do zabawy dla swoich dzieci. Dlatego też zabawki, które otrzymały drugie życie są chętniej wybierane przez rodziców, stanowiące jednocześnie modny trend wśród artykułów dziecięcych.

Wielofunkcyjny traktor – świetna zabawka dla każdego chłopca

Zielony traktor z wywrotką do zabawy dla dzieci zwraca na siebie uwagę starannym, drobiazgowym wykonaniem. Pięknie odwzorowane detale czynią zabawę jeszcze bardziej atrakcyjną i ciekawą! Dołączona do zabawki wywrotka może służyć do przewożenia wielu drobnych elementów. Każdy chłopiec znajdzie całe mnóstwo pomysłów na kreatywną zabawę!

Traktory, samochody, pociągi i inne pojazdy do zabawy

Masz w domu kilkulatka, który wprost emanuje energią i wciąż poszukuje nowych rozrywek? Zielony traktor z przyczepą przypadnie mu do gustu i dostarczy mnóstwo radości. Zabawka jest solidnie i starannie wykonana, posłuży dziecku nawet przez wiele lat. Zapewniamy bogatą ofertę zabawkowych pojazdów, jak również wielu innych zabawek dla chłopców. Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowym asortymentem naszego sklepu!

Zielony traktor do zabawy Adriatic dla chłopców i dziewczynek

Traktory fascynują małe dzieci niezależnie od ich płci. Dzieci mieszkające na wsi jak i w mieście chętnie przyglądają się pracom na polu oraz pracy maszyn do nich używanym. Podczas kiedy samochodziki do zabawy stanowią banalną rutynę, to traktor w kolorze zielonym może okazać się ciekawym urozmaiceniem zabaw. Domowe zbiory kasztanów lub fasolek, albo zbiory żołędzi podczas spaceru mogą okazać się dzięki niemu wyjątkowo udane.

Traktor to zabawka na każdą pogodę

Do zabawy na podwórku albo pod dachem. Traktor z wywrotką dla dzieci jest zabawką bardzo uniwersalną. Każdego dnia można odkrywać jego nowe zastosowanie. Można też dokupić przykład popularne plastikowe zwierzątka w zagrodzie i w rogu pokoju budować stopniowo własną małą farmę. Wiele dzieci zachwyci taki pomysł. A plony z orzechów i innych smakołyków zbierać można na wywrotkę od tego traktora nawet podczas żniw na dywanie. Wszystko to zależy od kreatywnej wyobraźni małych farmerów.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Istnieje zagrożenie uduszenia ze względu na występowanie drobnych elementów. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy