Pokaż/Ukryj filtrowanie

Kosiarki i taczki

368 Taczka miska Adriatic

368 Taczka miska Adriatic
Symbol: TMA 8003
Producent: Adriatic
EAN: 8002936368003
Waga: 0.53 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 50 x 27 x 30 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Taczka do zabawy dla dzieci idealna do przewożenia piasku i zabawek

Zabawa w ogrodzie? Dla dziecka to brzmi jak obietnica świetnie spędzonego czasu! Dzięki dziecięcej taczce, ogrodowe zabawy nabiorą zupełnie nowego wymiaru i zapewnią maluchowi ogromną dawkę radości. Prezentowana taczka do zabawy dla dzieci Adriatic idealnie nadaje się do przewożenia piasku, kamyków lub zabawek, a jej unikalny design przypadnie do gustu każdemu dziecku! Produkt charakteryzuje się solidnym wykonaniem i jest odporny na wpływ czynników atmosferycznych, dzięki czemu można go z powodzeniem przechowywać na zewnątrz.

Taczka dla dzieci do aktywnej zabawy na ogrodzie

Dzięki tej taczce, każde dziecko będzie chętnie spędzało czas na aktywnych zabawach na świeżym powietrzu! Zabawka pozwoli dziecku naśladować swoich rodziców w czynnościach ogrodniczych, dzięki czemu będzie mogło poczuć się jak prawdziwy dorosły! Każdy maluch z pewnością znajdzie mnóstwo kreatywnych pomysłów na wykorzystanie taczki do zabawy Adriatic. Sprawdź również mnóstwo innych zabawek do ogrodu, które są dostępne w naszym sklepie!

Uwaga!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 24 miesiąca życia.Czyścić powierzchnię wilgotną ściereczką. Przeczytać i zachować etykietę. Opakowanie nie jest zabawką dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy