Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Zabawki do piasku

740 Foremki Babeczki Adriatic

740 Foremki Babeczki Adriatic
Symbol: FB 0014
Producent: Adriatic
EAN: 8002936740014
Waga: 0.10 KG
Kategoria wiekowa: 2+
Wymiary produktu: 6 x 18 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 32 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Foremki babeczki Adriatic do zabawy na plaży

Foremki w kształcie babeczek stwarzają szerokie pole dla dziecięcej wyobraźni! Mogą służyć do robienia zwykłych babek z piasku, ale świetnie sprawdzą się również do tworzenia wymyślnych piaskowych budowli. Foremki babeczki Adriatic gwarantują dziecku świetną rozrywkę niezależnie od tego, czy maluch bawi się nimi na plaży nad morzem, czy też w przydomowym ogródku lub na placu zabaw. W zestawie znajdują się 4 foremki w kształcie babeczek wraz z wieczkami oraz łyżka do nakładania babeczek. Atutem tego produktu jest ciepła, miła dla oka kolorystyka.

Foremki babeczki dla każdego małego cukiernika

Jeśli Twoje dziecko uwielbia pomagać przy domowych wypiekach, foremki babeczki do zabawy w piasku bez wątpienia zjednają sobie jego sympatię! Kolorowy zestaw foremek warto zabierać ze sobą na każdy wyjazd nad morze lub nad jezioro. Ze względu na niewielkie rozmiary nie zajmują dużo miejsca, za to gwarantują dziecku kreatywne zajęcie na długi czas. Zabawka jest odpowiednia dla dzieci po ukończeniu dwóch lat życia.

Ostrzeżenia!
Zabawka odpowiednia dla dzieci w wieku powyżej 2 roku życia. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy