Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Sport

84 Piłka duża Adriatic

84 Piłka duża Adriatic
Symbol: PDA 0223
Producent: Adriatic
EAN: 8002936010223
Waga: 0.16 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: średnica 20 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 12 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Duża piła z pianki dla dzieci lekka i wytrzymała

Ta piłka to większa wersja małej piłki z pianki tego samego producenta. Młodszemu dziecku wystarczy mniejszy model, jednak wszystkie dzieci rosną i w pewnym momencie przychodzi pora aby sięgnąć po nieco większy rozmiar, nawet jeśli chodzi o piankową piłkę. Przyda się na plaży i na podwórku. Jest bardzo lekka i wytrzymała nie tylko na wstrząsy orz odbijanie się od różnych przedmiotów, ale także na kaprysy pogody. Duża piłka z pianki dla dzieci o średnicy 20 centymetrów to już poważny sprzęt sportowy na miarę przedszkolaka. Dzięki temu, że jest tak wytrzymała, będzie odpowiednia do gry w piłkę nożną, do rzucania jej rękami oraz jako piłka wodna. Na wakacjach to praktycznie obowiązkowy punkt do zabrania ze sobą i to niezależnie od kierunku w jakim udajemy się z dzieckiem.

Piłka z pianki w słonecznym kolorze

Duża piłka z pianki dla dzieci to fantastyczna zabawka. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że mniejsze dzieci wszystko probują wziąć do buzi. Piankowe piłki są łatwe do ugryzienia i uszkodzenia. Ponadto nie należą do najbardziej pożądanych pozycji w dziecięcym jadłospisie. Należy więc uważać podczas zabawy tą piłką z najmniejszymi dziećmi.

Ostrzeżenia!
Produkt przeznaczony dla dzieci od 36 miesiąca życia. Ryzyko zadławienia-istnieje możliwość ugryzienia piłki przez dziecko. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy