Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Drewniany Słonik edukacyjny

Drewniany Słonik edukacyjny
Symbol: DSE 5149
Producent: Bączek
EAN: 5905914005149
Waga: 0.84 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 24 x 15 x 15 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Jeden Słonik wiele możliwości!

Drewniany Słonik edukacyjny to centrum dziecięcych zabaw! Został wyposażony w 4 ruchome kółeczka oraz sznurek do ciągania, dzięki czemu może stać się nieodłącznym elementem zabaw. Słonik edukacyjny został wykonany z drewna, które zostało odpowiednio wygładzone tak, aby było w pełni bezpieczne dla Twojego dziecka. Zapakowany w kolorowe pudełko będzie idealną propozycją na prezent!

Czas na trenig sprawności!

Góra zabawki to przebijanka, którą stanowią 5 par kolorowych zwierzątek ustawionych naprzeciwko siebie – gdy jedno z nich zostanie wybite drewnianym młoteczkiem, jednocześnie wybija tego, który znajduje się naprzeciwko. Zabawką może bawić się dwójka dzieci jednocześnie - będzie wielka frajda! Ta prosta zabawka dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo radości oraz zapewni zajęcie na długi czas! Podczas zabawy, maluch ćwiczy jednocześnie zręczność oraz koordynację ręka-oko. Drewniany wbijak z kolorowymi zwierzątkami wyróżnia się barwną kolorystyką oraz długoletnią trwałością. To wysokiej jakości zabawka, która skuteczne przegoni nudę na długi czas! Przebijanka dla dzieci z kolorowymi kołkami to popularna zabawka wśród najmłodszych dzieci.

Koła zębate, które zajmą dziecko na długie godziny

Jeden z boków zabawki to 3 koła zębate – gdy jedno z nich zostanie wprawione w ruch, pozostałe dwa również zaczynają się kręcić.  Dzieci kochają koła zębate i mechanizmy. Są one fascynujące - obracają się, zazębiają. Zabawka została zaprojektowana tak, by rozwijać wiele ważnych umiejętności podczas wesołej zabawy. Zabawa w bardzo prosty, a jednocześnie przemyślany sposób rozwija zdolności manualne i motorykę dzieci, a także doskonali koordynację wzrokowo-ruchową.

A może nauczymy się grać?

Drugi bok zabawki to kolorowe cymbałki. Cymbałki dla dzieci wprowadzą Twoją pociechę w świat instrumentów muzycznych. 5-tonowe cymbałki dla dzieci przydadzą się podczas zabaw w domu lub w przedszkolu, sprawiając dziecku mnóstwo frajdy oraz dostarczając wiele pomysłów na zabawę! Proste instrumenty muzyczne, takie jak cymbałki dla dzieci, stanowią istotny element dziecięcej edukacji. Zabawy z dźwiękami korzystnie wpływają na rozwój słuchu oraz koncentrację u dzieci.

W zestawie znajduje się:
• drewniany słonik z 3 stronami aktywności
• dwa drewniane młoteczki do przebijanki
• pałeczka do cymbałków

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy