Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Drewniany sorter Robaczki magnetyczne

Drewniany sorter Robaczki magnetyczne
Symbol: DSRM 5231
Producent: Bączek
EAN: 5905914005231
Waga: 0.87 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 22,5 x 9,5 x 17 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Poznajemy kształty i kolory

Rozwijająca zabawka, którą pokocha każde dziecko. Drewniany sorter to nie tylko wiele godzin wesołej zabawy, ale również nauka, która na pewno zaprocentuje w przyszłości. Sorter jest bardzo kolorowy – żywa kolorystyka pobudza wyobraźnię najmłodszych i pobudza ich kreatywność.  Sorter będzie doskonały do samodzielnej zabawy, jak i do wspólnej zabawy z rodzicami czy rówieśnikami. Z pewnością wypełni fantastyczni czas dziecka i sprawi, że nuda zniknie. Sorter został wykonany z drewna. Jest całkowicie bezpieczny, gdyż posiada zaokrąglone krawędzie. Dzięki zamontowanym 4 kolorowym kółkom, dziecko może swobodnie przesuwać sorter rączką po podłodze, co stanowi dodatkową formę zabawy. Sorter otwierany jest od góry,  dzięki czemu można łatwo wyjąć z niej zawartość lub schować do środka również inne akcesoria, które stanowią części zabawki. Natomiast samo zamknięcie sortera przypomina kolorowy ogódek w którym rosną marchewki i kryją się robaczki.

Złap robaczka

Złap robaczka to wyjątkowa gra, która będzie doskonałym pomysłem na zajęcie malucha. Zabawa polega na chwytaniu drewnianym króliczkiem zakończonym magnesem robaczków ukrytych w otworkach znajdujących się w ogródku oraz wyjęciu za pomocą rączek marchewek, które można wyrwać pociągając za natkę z filcu. Wyjmowanie i ponownie wkładanie robaczków i marchewek to doskonały trenig małych rączek. Manipulacje elementami pomagają natomiast najmłodszym ćwiczyć zdolności manualne i koordynację wzrokowo-ruchową. Dziecko ma możliwość poczucia na swojej skórze różnych faktur, co pobudza zmysł dotyku i korzystanie wpływa na rozwój sensoryczny. 

Sorter

W zestawie znajduje się również kolorowe klocki w kształcie owoców, które należy umieścić w odpowiednich otworach na 4 bokach sortera. Sorter daje wiele możliwości zabawy. Dziecko rozwija motorykę małą, ćwiczy koncentrację a także utrwala kształty i kolory. Pomaga poznawać otaczający świat, a także wpływa na rozwój zmysłów dziecka.

W zestawie znajduje się:
• drewniany sorter wraz z zamknięciem
• 10 magnetycznych robaczków
• 1 królik z magnesem w podstawie
• 8 kolorowych marchewek z natką z filcu
• 12 kolorowych klocków w kształcie owoców

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy