Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Drewniany sorter Zwierzątka

Drewniany sorter Zwierzątka
Symbol: DSZ 5224
Producent: Bączek
EAN: 5905914005224
Waga: 0.78 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 22,5 x 9,5 x 17 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Sorter ze zwierzątkami

Zapewnij swojemu dziecku edukacyjną zabawę i rozwijaj jego umiejętności poznawcze i motoryczne dzięki uroczemu drewnianemu sorterowi klocków. Sorter został wykonany z drewna, natomiast klocki zostały starannie zaprojektowane i wykonane tak, aby nie miały ostrych elementów, które mogłyby stanowić ryzyko dla maluchów. Dzięki zamontowanym 4 kolorowym kółkom, dziecko może swobodnie przesuwać sorter rączką po podłodze, co stanowi dodatkową formę zabawy. Sorter otwierany jest od góry,  dzięki czemu można łatwo wyjąć z niej zawartość lub schować do środka również inne akcesoria, które stanowią części zabawki. Zabawka może również posłużyć jako miejsce do przechowywania innych przedmiotów a dodatkowo wyrobi nawyk sprzątania po skończonej zabawie.

Poznajemy zwierzątka i uczymy się... matematyki!

W zestawie znajduje się 18 klocków o różnych kształtach i kolorach, co z pewnością przyciągnię uwagę malucha. Na jednej ze stron klocków zostały nadrukowane różne zwierzątka co stanowi dodatkową atrakcję podczas dopasowywania klocków w odpowiednie otwory. Dopasowując kształty dziecko poznaje zwierzątka takie jak małpka, słoń czy piesek a także może naśladować ich odgłosy. Sorter to świetna propozycja zabawy rodzic-dziecko - rodzic np. może ułożyć zestaw pytań do każdego zwierzątka. Dodatkowo na drugiej stronie klocków nadrukowane zostały cyfry od 0 do 10 oraz podstawowe znaki takie jak znak dodawania, odejmowania, dzielenia, mnożenia, równa się, znak zapytania oraz znak mniejszości/większości. Taki zestaw pozwala na układanie prostych zadań matematycznych. Łatwe zagadki matematyczne sprawią, że dziecko pokocha matematykę. Kolorowe klocki pomogą dziecku uruchomić wyobraźnię i odpowiedzi nie będa stanowiły problemu. Kolejną formą zabawy jaką daje sorter jest możliwość nauki figur geometrycznch. Kolorowe kształty zachęcają dzieci do poznawania i nauki. Jest to wielozadaniowa, edukacyjna zabawka o wielu różnych możliwościach.

W zestawie znajduje się:
• drewniany sorter wraz z zamknięciem
• 18 kolorowych klocków w różnych kształtach
 

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy