Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki motoryczne

Guziki do nawlekania

Guziki do nawlekania
Symbol: GDN 2513
Producent: Bączek
EAN: 5905914002513
Waga: 0.64 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 25,5 x 18 x 13 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 8 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw guzików do nawlekania dla dzieci w wieku przedszkolnym i starszych

Zanim dzieci nauczą się pisać bardzo istotne jest ćwiczenie małych rączek i tak zwanej małej motoryki. Dzięki takim zręcznościowym zabawkom, pozornie może mało przydatnym, gdzie trzeba solidnie manewrować malutkimi paluszkami, spełniane są właśnie te rozwojowe potrzeby. Oto zestaw kolorowych guzików oraz sznureczków pomagający ćwiczyć między innymi koordynację wzrokowo-ruchową oraz szereg innych zdolności wykształcających się w tym wieku.

A guzik!

Ten wieloelementowy zestaw guzików do nawlekania dla dzieci składa się z guzików różnych rozmiarów oraz w różnych kolorach. Dzięki temu dzieci ćwiczą tak istotne umiejętności jak porównywanie wielkości – czyli który guzik jest większy, a który mniejszy. Mogą także segregować je ze względu na kolor lub inne cechy, jak na przykład to czy mają one po cztery czy po dwie dziurki. To bardzo cenne w wieku przedszkolnym doświadczenia i dzięki odpowiednim zabawkom warto mieć je każdego dnia.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Zaleca się zachowanie etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy