Pokaż/Ukryj filtrowanie

Huśtawki

Huśtawka welurowa Miś

Huśtawka welurowa Miś
Symbol: HWM 3718
Producent: Bączek
EAN: 5905914003718
Waga: 2.10 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 33 x 33 x 25 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny na zamówienie (powiadom o dostępności)
Stan: Brak

Opis

Drewniana szczebelkowa huśtawka z motywem misia w pięknej kolorystyce z poduszką

Dzięki zastosowaniu zaokrąglonych szczebelków zabezpieczających, dziecko chronione jest przed wypadnięciem z siedziska oraz otarciami. Huśtawka została wyposażona w grube, wytrzymałe liny. Huśtawka może stanowić piękny dodatek w dziecięcym pokoju lub w ogrodzie. Huśtawka została wyposażona w miękką poduszkę z oparciem przypominającym głowę misia mocowaną w czterech miejscach, co zapobiega przesuwaniu się jej podczas zabawy. Poduszka wykonana jest z wytrzymałego weluru w kolorze różowym oraz szarym, który jest dodatkowo przyjemny w dotyku a swoim kształtem zachwyci każdego malucha!

Drewniana klasyczna huśtawka

Zestaw składa się z huśtawki szczebelkowej oraz poduszki przypominającej głowę misia, dzięki której dziecko może siedzieć na huśtawce wygodnie i bezpiecznie. Huśtawka zapewni wiele godzin fantastycznej zabawy zarówno na dworze jak i w domu. Produkt wykonany jest z naturalnego nieimpregnowanego drewna.

Huśtawka to idealna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu

Każdy z nas, nie tylko jako dziecko, lubił się huśtać. Kołysanie się na huśtawce to nie tylko świetna zabawa, ale także ważna czynność która wspomaga rozwój Twojego dziecka. Klasyczna drewniana szczebelkowa huśtawka zapewni Twojemu dziecku wiele godzin fantastycznej zabawy. Szczebelki zapewniają również odpowiednie oparcie. Huśtawka została wyposażona w miękką poduszkę z oparciem aby zapewnić odpowiedni komfort i wygodę podczas bujania. Huśtawka sprawdzi się zarówno w ogrodzie jak i w domu, gdyż może stanowić element dekoracyjny w dziecięcym pokoju.

Dostępne kolory:
szary
różowy

Maksymalne obciążenie 20kg.
Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Wyłącznie do użytku domowego i na zewnątrz i wewnątrz budynku.Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3 lat.Huśtawkę można użytkować wyłącznie pod nadzorem osoby dorosłej, po spełnieniu wszystkich warunków i zaleceń dotyczących zamontowania i użytkowania zawartych w załączonej instrukcji, a także ze względu na możliwość okręcenia się przez dziecko sznurkami huśtawki.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy