Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki MAXI Premium domek mały 133 el

Klocki MAXI Premium domek mały 133 el
Symbol: ZPM 5125
Producent: Bączek
EAN: 5905914005125
Waga: 4.00 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 40 x 23 x 26,5 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek lub karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Klocki MAXI premium domek mały 133 elementów

Zastanawiasz się, jaka zabawka może sprawić dziecku radość, a przy okazji pomóc mu w rozwijaniu swoich umiejętności? Mamy odpowiedź – to klocki dla dzieci! Oferujemy zestaw klocków 56 mm Maxi - to nie tylko znakomita zabawa, ale także szansa na rozwój małych rączek dziecka, które dopiero uczy się chwytać różnorodne przedmioty. Produkt złożony jest w domek w którym znajdują się dodatkowe elementy, które uświetnią zabawę, a jednocześnie zapobiega gubieniu się poszczególnych elementów. Zestaw składa się z 250 różnorodnych elementów, w tym: zjeżdżalni, samochodzików, płotków, drzewek, a także tradycyjnych klocków konstrukcyjnych. Jeśli chcesz pobudzić kreatywność i wyobraźnię u swojego dziecka, wybierz klocki, które rozwijają poczucie przestrzeni, a różnorodne elementy pozwalają tworzyć autorskie konstrukcje. Klocki mają żywe, nasycone kolory, które dodatkowo zachęcają do zabawy! Każdy element został wykonany z trwałego tworzywa, dzięki czemu zabawka może służyć nawet przez wiele lat.

Wybierz najlepsze klocki dla swojego dziecka

Oferowany zestaw klocków zapewnia dziecku wiele możliwości kreatywnej zabawy. Może posłużyć np. do zbudowania prostych budynków, parkingu samochodowego lub domku ze zjeżdżalnią. Wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni oraz kreatywności! Produkt wykonany jest wyłącznie z bezpiecznych i trwałych surowców.

Dlaczego warto kupić akurat taki zestaw?

w zestawie znajduje się aż 133 różnych ciekawych elementów
dziecko, bawiąc się klockami rozwija zdolności manualne oraz kreatywność
dziecko, układając klocki uczy się pewności siebie oraz dążenia do celu
budowanie z klocków można potraktować jakao naukę kolorów
dziecko poprzez budowanie z klocków trenuje sprawność małych rączek

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy