Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Średni 80 dla dziewczynki

Klocki Maxi-Zestaw Średni 80 dla dziewczynki
Symbol: ZSD 1790
Producent: Bączek
EAN: 5905914001790
Waga: 2.00 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 30 x 34 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Średni zestaw (80 elementów) klocków Maxi dla dziewczynek

Sprawdzony pomysł na prezent dla małej dziewczynki? Polecamy zestaw dużych klocków Maxi w wersji dla dziewczynek! Produkt wyróżnia się śliczną, pastelową kolorystyką, która wręcz zaprasza do zabawy oraz tworzenia wielu wspaniałych budowli. W zestawie znajdują się takie elementy jak drzewka, pojazdy oraz zjeżdżalnie. Dzięki sporej ilości elementów, dziewczynka może tworzyć wymarzone konstrukcje we własnym, unikalnym stylu!

Klocki o pastelowych kolorach dla każdej dziewczynki

Średni zestaw (80 elementów) klocków Maxi dla dziewczynek to nieskończona ilość pomysłów na udaną zabawę! Dziewczynka może układać klocki samodzielnie, bądź też zaprosić do zabawy rodziców lub koleżanki. Elementy zestawu zostały wyprodukowane z solidnego, odpornego na uszkodzenia, a przy tym bezpiecznego dla dzieci tworzywa. Dodatkowym atutem prezentowanego produktu jest niska cena. Średni zestaw klocków Maxi to idealny pomysł na prezent dla małej dziewczynki, bez względu na okazję!

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy