Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki z drewna

Magnetyczna układanka Montessori

Magnetyczna układanka Montessori
Symbol: MUM 5217
Producent: Bączek
EAN: 5905914005217
Waga: 1.00 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 46 x 21 x 7,3 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 4 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Edukacyjna układanka

Wybierając zabawki dla dzieci, trzeba kierować się konkretnymi wymogami i wartościami. Oczywiście produkty powinny być przede wszystkim atrakcyjne i ciekawe dla pociech. To podstawowa rola każdej zabawki. Zabawki muszą być bezpieczne, trwałe i wykonane z przyjaznych dla dzieci materiałów. Ponadto powinny być zaprojektowane tak, aby wspomagać rozwój dziecka i zwiększać jego możliwości motoryczne. Warto także podkreślić, że nasze wybory kompleksowo stymulują rozwój dzieci. Uczą je rozpoznawać kształty i kolory. Pozwalają na naukę manipulowania przedmiotami, wspierają koordynację ruchową oraz kreatywnośc pociechy. Dzięki nim dziecko zacznie zauważać zależności przyczynowo - skutkowe.

Jedna plansza – wiele możliwości

Układanka została wykonana z drewna, w pięknej żywej kolorystyce. Zabawka może pełnić funkcję liczydła wielofunkcyjnego. Plansza zawiera rybki magnetyczne oraz wędkę za pomocą, której dziecko łowi rybki ćwicząc jednocześnie koordynację. Dodatkowo plansza została wyposażona w figury geometryczne, które należy wpasować w odpowiedni otwór. Kolejną atrakcją są cyfry z pomocą których można wykonywać proste działania matematyczne oraz które należy ułożyć również w odpowiedniej kolejności na planszy w specjalnych otworach. Jest to doskonały sposób na wprowadzenie matematyki w formie zabawy! Na podstawce zostało umieszczonych również 10 pionowych patyczków, gdzie należy nałożyć odpowiednią ilości obręczy na poszczególne słupki. Dziecko poznaje wartość danej cyfry, uczy się liczyć do 10 ale również patyczki z obręczami mogą służyć za liczydło. Dodatkowo pod każdym z klocków znajduje się jego nazwa w języku angielskim, co sprzyja zapamiętywaniu podstawowych słów. Drewniana układanka to doskonała zabawa dla dziecka i znakomity sposób na rozwijanie jego zdolności manualnych i wyobraźni. Wspomaga również ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także uczy zdolności logicznego myślenia. Dziecko uczy się również koncentracji i cierpliwości.

Ostrzeżenie!
Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Zawiera małe części, które łatwo połknąć lub które mogą się dostać do dróg oddechowych. Niebezpieczeństwo uduszenia.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy