Pokaż/Ukryj filtrowanie

Zabawki motoryczne

Wyszywanka edukacyjna

Wyszywanka edukacyjna
Symbol: WED 2469
Producent: Bączek
EAN: 5905914002469
Waga: 0.00 KG
Kategoria wiekowa: 4+
Wymiary produktu: 28 x 34,2 x 6 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 9 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Wyszywanka edukacyjna dla dzieci i calej rodziny

Zabawka kreatywna pozwalająca na tworzenie dowolnych wzorów przy pomocy specjalnie przygotowanych akcesoriów. Plastikowe plansze z otworami, specjalne plastikowe tak zwane długopisy oraz kolorowe sznureczki pozwalają na trenowanie wyszywania i haftu bezpiecznie, bo bez igieł. Oprócz geometrycznych wzorów można tworzyć dzięki nim całe kompozycje i małe dzieła sztuki. Wyszywanka wciąga, ponieważ za każdym razem można tworzyć od nowa i wprowadzać w życie coraz to nowsze projekty artystyczne.

Co Ty pleciesz?

Nieważne co wypleciesz na swojej planszy. Zawsze kiedy bawisz się wyszywanką edukacyjną dla dzieci trenujesz twórczą wyobraźnię, sprawność swoich dłoni, rąk a nawet inne mięśnie pośrednio w to zaangażowane. Tymczasem te dzieci, którym spodoba się ta wyszywanka być może z czasem zajmą się profesjonalnie ręcznym haftem. Starannie wykonane rękodzieło nowoczesne i ludowe od zawsze przecież było w cenie i to pewnie z upływem czasu wcale się nie zmieni.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Zaleca się zachowanie etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy