Pokaż/Ukryj filtrowanie

Klocki konstrukcyjne 56mm

Klocki Maxi-Zestaw Wielki 200

Klocki Maxi-Zestaw Wielki 200
Symbol: ZW 0540
Producent: Bączek
EAN: 5905914000540
Waga: 5.55 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 40 x 45 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 1 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: worek
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Wielki zestaw (200 elementów) klocków 56 mm Maxi

Każdemu małemu konstruktorowi przypadnie do gustu składający się z 200 elementów zestaw klocków Maxi. Tak duży zestaw pozwala dziecku uruchomić pokłady wyobraźni oraz wykazać się umiejętnościami konstrukcyjnym. Klocki są duże i łatwo można je ze sobą łączyć, dzięki czemu nie sprawią większych trudności nawet małym dzieciom. To sprawdzony wybór dla maluchów w wieku przedszkolnym, ale z klocków mogą również z powodzeniem korzystać starsze dzieci. Jeśli zastanawiasz się, jak możesz spędzić czas z dzieckiem łącząc zabawę z nauką, układanie klocków to znakomity pomysł!

Zadbaj o rozwój swojego dziecka z dużym zestawem klocków Maxi

Prezentowany zestaw klocków otwiera przed dzieckiem niezwykle szerokie możliwości. Atutem tego produktu jest duża ilość rozmaitych elementów takich jak podwozia z kółkami, drzwiczki, okienka oraz drzewka. Korzystając z dużego zestawu klocków Maxi, Twoje dziecko może budować wymarzone konstrukcje i rozwijać swoje umiejętności. Klocki zostały wyprodukowane z bezpiecznego dla dzieci tworzywa o wysokiej trwałości.

Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów zabawka nieodpowiednia dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką, dlatego zakazuje się udostępniania dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy