Pokaż/Ukryj filtrowanie

Łóżeczka i kołyski

Kołyska duża kolor w pudełku

Kołyska duża kolor w pudełku
Symbol: KDKP 2223
Producent: Bączek
EAN: 5905914002223
Waga: 1.61 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 57 x 28,5 x 4,2 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 10 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Kolorowa kołyska dla dzieci do zabawy

Masz w domu dziewczynkę, która potrafi poświęcać mnóstwo czasu opiece nad lalkami, maskotkami lub innymi zabawkami? Ta śliczna, kolorowa kołyska dla dzieci to dla niej wymarzony prezent! Kołyska wykonana z najwyższej jakości drewna z dbałością o detale. Pomalowane farbami posiadającymi certyfikat zgodności. Bogata kolorystyka kołyski zapewni radość Twojego dziecka. Wytrzymała konstrukcja pomieści lalkę do 55 cm. Zapakowana jest w pudełko w elementach przeznaczonych do samodzielnego montażu, a jej złożenie jest bardzo proste i zajmuje zaledwie kilka minut. Ponadto w zestawie znajduje się także 3-elementowa dwustronna pościel do kołyski: materacyk, poduszeczka i kołderka.

Kołyska dla lalek – gwarancja udanej zabawy dla każdej dziewczynki!

Opieka nad ulubioną lalką bądź ukochaną maskotką to poważna sprawa! Wcielając się w rolę opiekuńczej mamy, dziewczynka rozwija w sobie takie cechy jak troskliwość oraz obowiązkowość. Pięknie zaprojektowana kołyska o nowoczesnej stylistyce uatrakcyjni zabawę lalkami – dziewczynka będzie mogła ułożyć swoje zabawki w kołysce, przykryć je kołderką i ukołysać je do snu niczym prawdziwe niemowlęta!

Atrakcyjne zabawki dla dziewczynek

Poszukujesz prezentu który sprawi, że Twoja mała córeczka nie przestanie się uśmiechać? Kołyska dla lalek na pewno wzbudzi jej zachwyt i posłuży podczas wielu zabaw! Za sprawą swej solidnej drewnianej konstrukcji, kołyska gwarantuje wieloletnią trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Produkt wykonany z naturalnego drewna
Produkt Polski

Ostrzeżenia!
Ze względu na możliwość wystąpienia drobnych i ostrych elementów, produkt zalecany jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat. Opakowanie nie jest zabawką - nie udostępniać dzieciom do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy