Pokaż/Ukryj filtrowanie
Produkt został zapamiętanyDo przechowalni

Zabawki motoryczne

Łańcuszek kształtów

Łańcuszek kształtów
Symbol: ŁK 2575
Producent: Bączek
EAN: 5905914002575
Waga: 0.60 KG
Kategoria wiekowa: 3+
Wymiary produktu: 21,5 x 15 x 12 cm
Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 szt.
Rodzaj opakowania zbiorczego: karton
Status: dostępny od zaraz
Stan: Średnio

Opis

Zestaw kolorowych elementów do stworzenia łańcuszka albo kilku

Elementów w tym zestawie jest aż 160. Dlatego twórczy potencjał dziecka ma tutaj ogromne pole do popisu. Łączenie ze sobą poszczególnych spośród nich wymaga pewnej precyzji, dzięki czemu dziecko rozwija także motorykę małą, spostrzegawczość oraz dokładność. Niewiele jest chyba zabawek tak bardzo wymagających precyzji i zależnych od koordynacji wzrokowo-ruchowej na bardzo wysokim poziomie. Jednak trening czyni mistrza i właśnie dzięki takiego rodzaju zabawkom dzieci doskonalą swój rozwój na wielu płaszczyznach.

Kolorowy zawrót głowy

Nasycone kolory na pewno przypadną do gustu większości dzieci. W przypadku innych artykułów mogłyby uchodzić za zbyt krzykliwe, jednak zabawki dla przedszkolaków właśnie takie mają być. Zestaw kolorowych elementów do stworzenia łańcuszka obejmuje między innymi takie kształty jak gwiazdki lub kwiatki. Wszystko to czyni go idealną zabawką dla czterolatka, pięciolatka a nawet sześciolatka i niektórych dzieci starszych.

Ostrzeżenia!
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy - niebezpieczeństwo połknięcia. Zaleca się zachowanie etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy.

Opinie o produkcie

Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy